Vairumtirdzniecības piegādes, loģistikas pakalpojumi, dažādu krāvu uzglabāšana un pārkraušana.

Mēs specializējamies lauksaimniecības izejvielu un to pārstrādes produktu tirdzniecībā, kas paredzēta dzīvnieku barībai, kā arī videi draudzīgas biodegvielas piegādē sadzīves un rūpnieciskajiem patērētājiem.

Par mums

Uzņēmums «Baltic International Company» dibināts 1998.gadā. Uzņēmuma darbība ietver preču vairumtirdzniecību, loģistikas pakalpojumus, dažāda veida produkcijas uzglabāšanu un pārkraušanu. Mēs specializējamies lauksaimniecības izejvielu un to pārstrādes produktu tirdzniecībā, kas paredzēta dzīvnieku barībai, kvalitatīvu un sertificētu izejvielu piegādē lopkopībai — dzīvnieku un mājputnu barībai, barības sastāvdaļām un piedevām, graudiem, miltiem un kūkām; materiāli dzīvnieku pakaišiem – saulespuķu sēnalas, siens, granulas u.c.

Biodegviela

Vēl viena joma, kas veicina globālās vides saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību, ir biodegvielas tirdzniecība: saulespuķu sēnalu granulas, šķelda, malka, RUF kūdra un koksnes briketes, A1 premium koksnes granulas, rūpnieciskās granulas.

Infrastruktra un loģistika

Uzņēmumam ir iespēja izmantot lielo iekštelpu noliktavu un atklāto laukumu infrastruktūru, nepieciešamo aprīkojumu (dažāda veida iekrāvēji, beramkravu iekraušanas un izkraušanas moduļi, transportlīdzekļi, celtņi) pa dzelzceļu, jūru un autotransportu pienākošo preču pārkraušanai ar transportu uz Latviju Liepājas un Rīgas ostā. Mēs varam attīstīt un piedāvāt saviem klientiem pārdomātu individuālo loģistiku: piegāde pa autoceļiem, dzelzceļa vagoni, jūras kuģi beztaras un konteineru piegādes.

Vairāk nekā 25 gadus tirgū

Kopš dibināšanas uzņēmums veiksmīgi darbojas tirgū vairāk nekā 25 gadus. Mūsu uzņēmums veiksmīgi tirgojas ar Eiropas, Āzijas, Tuvo Austrumu un NVS valstīm. Ilgstoša sadarbība ar pasaules līmeņa uzņēmumiem ļauj uzņēmumam nodrošināt piegādātās produkcijas kvalitāti, kā arī uzturēt piegāžu konsekvenci un stabilitāti saviem partneriem.

Orientēšana uz klientu

Esam īpaši orientēti uz klientu apkalpošanas vajadzībām un palīdzību visos jautājumos, ar savu saistību izpildes garantiju, kas apliecina mūsu partneru lūgumu daudzu gadu kvalitatīva apkalpošana, kas izvēršas draudzīgās un ilglaicīgās attiecībās.

Gatavība sadarbībai

Tāpat aicinām sadarboties ražotājus, importētājus, vairumtirgotājus, brokerus un aģentūras no jebkuras valsts. Nosūtiet savus jautājumus, un mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu, kā mēs varam palīdzēt jums attīstīt jūsu biznesu!

SIA «Baltic International Company»

Juridiskā adrese:
Lauku iela 59, Liepāja, Latvia, LV-3411
Reģ. numurs: 42103036521

Kontakti

Tel./fakss: +371 634 38 536.
Mob.: +371 292 94 482,
Mob.: +371 293 42 877
E-pasts: irvik2022@inbox.lv

© 2023 Baltikcom International Company SIA

Прокрутить вверх