Izejvielas un dzīvnieku barība

Mūsu asortiments

● maltīte ● kūka  ● biešu mīkstums
● kukurūza ● graudi ● klijas ● eļļas

Milti un kūkas galvenokārt tiek izmantoti kā vērtīgs produkts ar augstu olbaltumvielu saturu. Tie ir iekļauti dzīvnieku, putnu, zivju uzturā gan tīrā veidā, gan kā piedevas dzīvnieku barībā un satur lielu daudzumu olbaltumvielu un minerālvielu, kas nepieciešami dzīvnieku augšanai un attīstībai, tiem ir augsta uzturvērtība, kas uzlabo dzīvnieku barības kvalitāti. gaļu un pienu, palielinātu dzīvnieku produktivitāti un uzlabotu to veselību.
Kukurūza un lopbarības graudi tiek plaši izmantoti kā lopbarības kultūras dzīvnieku uzturā un nobarošanā.

Rupji graudaugi (Schrot)

Saulespuķes, sojas pupiņas un rapšu sēklas ir lielākās daļas dzīvnieku barības pamatā. Milti ir nepieciešami dzīvnieku augšanai un attīstībai, tie ir labi sagremojami, tiem ir augsta uzturvērtība, kas var uzlabot gaļas un piena kvalitāti, palielināt dzīvnieku produktivitāti un uzlabot to veselību. Izskats: granulas vai izkliede ar raksturīgu smaržu.

Piegādes apjomi pēc vienošanās.
Iepakojums: fasēts un vairumā.
Iespējama piegāde ar auto, dzelzceļa un jūras transportu, kā arī konteineru pārvadājumiem.

Kūka

Veidi: saulespuķes, rapsis, kukurūza. Ieteicams lietošanai lopkopības, zivju un putnu fermās. Tas ir bagāts ar olbaltumvielām, taukiem un mikroelementiem, padarot to par vērtīgu barības vielu avotu dzīvniekiem. Atšķirībā no miltiem, kūkā ir ievērojama daļa eļļas — aptuveni 7-10%. Kūkai ir pozitīva ietekme uz dzīvnieku attīstību un produktivitāti. Saulespuķu kūku izmanto liellopu, govju, zirgu, kā arī cūku, dējējvistu un citu mājputnu nobarošanai.

Piegādes apjoms tiek saskaņots pēc vienošanās.
Iespējama piegāde ar dažādiem transporta veidiem.

Graudi

Pārdodam lopbarības graudus mājlopiem un mājputniem. Graudu īpašības augstu novērtēja lopkopībā un putnkopībā iesaistītie zemnieki. Katram graudu veidam ir savas priekšrocības.
Lopbarības kvieši satur B vitamīnu un tiek izmantoti barības maisījumos. Vadošā graudu kultūra daudzās valstīs, to izmanto arī kā lopbarības kultūru.
Lopbarības mieži ir viena no vērtīgākajām koncentrētajām dzīvnieku barībām, jo… bagāta ar olbaltumvielām, cieti, vitamīniem un minerālvielām, tai ir lieliska uzturvērtība un augsta enerģētiskā vērtība.
Piegādes apjoms pēc vienošanās.
Piegāde ar dažādiem transporta veidiem.

Kukurūza

Mēs piegādājam lopbarības kukurūzu.
Kukurūza ir svarīga pārtikas, barības un rūpnieciskā kultūra. Bagāts ar ogļhidrātiem, karotīnu, vitamīnu E. Veicina svara pieaugumu.

Pamatrādītāji:
olbaltumvielas — vismaz 16%,
Tauki — ne vairāk kā 20%.

Piegādes apjomi pēc vienošanās.
Var piegādāt vairumā vai iepakotā iepakojumā.
Piegāde ar auto, dzelzceļa un jūras transportu.

Klijas

Mēs piegādājam kviešu un rudzu klijas. Klijas barībā izmanto gan tīrā veidā, gan kā izejvielu barības maisījumu ražošanai. Vērtīgākās lopbarības klijas ir kvieši un rudzi, tās izmanto kā barību visiem dzīvniekiem – liellopiem, cūkām, zirgiem, aitām un mājputniem. Piena fermās klijas ir neaizstājama barība.
Piegādes apjomi tiek saskaņoti ar pircēju.
Piegāde vairumā maisos un lielajos maisos.
Iespējama piegāde ar dažādiem transporta veidiem.

Eļļas

Mēs piegādājam: saulespuķu, rapšu, olīvu, sezama, zemesriekstu. Cilvēku un dzīvnieku obligātajā ikdienas uzturā jāiekļauj augu eļļas. Katram eļļas veidam: saulespuķu, rapšu, olīvu, sezama, sojas pupu, kaņepju, vīnogu kauliņu eļļai, kukurūzai, zemesriekstiem ir noteiktas īpašības un unikāls sastāvs un garša. Visām augu eļļām kopīgs fakts, ka tās satur taukos šķīstošos A, E, D, K vitamīnus, dažus B grupas vitamīnus, makro un mikroelementus, kā arī neaizstājamās polinepiesātinātās taukskābes.
Iepakojums: var piegādāt šķidrā vairumā lielos daudzumos, vai dažāda izmēra iepakotā iepakojumā. Apjomi tiek sarunāti ar klientu.
Piegāde tiek veikta ar dažāda veida transportu.

SIA «Baltic International Company»

Juridiskā adrese:
Lauku iela 59, Liepāja, Latvia, LV-3411
Reģ. numurs: 42103036521

Kontakti

Tel./fakss: +371 634 38 536.
Mob.: +371 292 94 482,
Mob.: +371 293 42 877
E-pasts: irvik2022@inbox.lv

© 2023 Baltikcom International Company SIA

Прокрутить вверх